SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

RESTAURANT & BAR

Nuri's Restaurant & Bar

Nuri’s Restaurant Kaş’ın en özel en tecrübeli restaurantlarından biridir ve hatta pek çok yönü ile de benzersiz , yılların tecrübesini hizmet odaklı misafir memnuniyeti anlayışıyla harmanlamış olan restaurant , sabah kahvaltısından akşam yemeğine ara sıcaklardan kebap ve hamur işlerine kadar oldukça geniş bir menü ile siz değerli misafirlerine yaklaşık 20 yıldır hizmet vermektedir.

Nuri’s restaurant 4 farklı menü ile gün boyu konuk ağırlıyor. Nuri’s Beach Bungalow içerisinde lüks bungalowların , bir adet restaurantın ve plaj bölümünün yer alduğı yaklaşık 3000 metrekarelik bir yaşam alanı. Nuri’s Restaurant, sabahın ilk saatleri ile birlikte yorucu fakat bir o kadar da keyifli bir maratona başlıyor. Restaurantta 4 farklı menü var. İlk olarak bungalow ve rezervasyonlu plaj misafirlerimiz için kahvaltı menüsü servisleri başlıyor.

restaurant-800-800
restaurant-2-800-800

Restaurant denize sıfır bir konumda ve plaj bölümüne de oldukça yakın. Bu sayede hem çok hoş bir manzara eşliğinde yiyecek ve içecek servisi alabiliyorsunuz hem de eğer plaj alanında servis almak isterseniz gecikmelerden minimum düzeyde etkileniyorsunuz. Aşırı yoğun zamanlarda bile sipariş tesliminde gecikme düzeyi oldukça düşük.

Öğle saatleri yaklaştıkça ara sıcaklar ve diğer talepleriniz için mutfak sipariş almaya başlıyor. Ara sıcaklar , ızgaralar, v.s. daha pek çok farklı seçenek menülerde mevcut ve gün boyu servis devam ediyor.

Akşam yemeğine kalırsanız , harika bir manzara eşliğinde, doğa ile baş başa, yıldızların altında benzersiz bir deneyim sizleri bekliyor.

to-topto-top
WhatsAPP
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?