SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

PLAJIMIZ

Limanağzı'nın Berrak Sularının Tadını Çıkarın!

Limanağzı’nda 3000 m2 lik bir alanda kurulu olan Nuri’s Beach Bungalow, merkezden tekneler ile sadece 15 dakikada ulaşabileceğiniz çok özel bir konumda, 20 yılı aşkın bir süredir siz değerli misafirlerini ağırlamakta.

Nuri’s Beach, sadece bir plaj işletmesi değil. Dört farklı menü ile gün boyu hizmet verebilen bir mutfağa, tam donanımlı lüks bungalowlara ve pırıl pırıl bir denize sahip olan bir yaşam alanı.

Kaş kıyı yapısı itibari ile kayalık ve çok sayıda koya ev sahipliği yapan bir bölge. Öyle ki ; pek çok koya karadan araç ile ulaşım mümkün değil. Bu koyların en bilinenlerinden birisi de Limanağzı Nuri’s Beach bölgede bulunan birkaç işletmeden en tecrübelisi ve en donanımlı olanı. Sürekli kendisini geliştiren ve yenileyen işletme , yaklaşık 20 yıldır misafirlerine en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

plaj-3
plaj-2

Nuri’s Beach Bungalow’da yer alan plaj işletmesi için günlükminimum bir harcama tutarı var. Bu Ağustos 2024 itibari ile ……. TL. Günce tutarlarımız için sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi önemle rica ediyoruz. Kişi başı belirtilen bu tutardan, plajda geçirdiğiniz süre içerisinde yapmış olduğunuz harcamalardan düşülüyor. Plajın rezervasyonlu misafirlerin her biri için şezlong var. Rezervasyon yaptırıp ta şezlong sahibi olmama durumunuz yok. Plajda vakit geçirdiğiniz süre zarfında mutfaktan yapacağınız siparişleriniz arzu ettiğiniz yere getiriliyor. Mutfağın sunduğu dört farklı menüde kahvaltılıklar, ara sıcaklar, hamburgerler, pide, pizza gibi fırın ürünleri ve alkollü-alkolsüz içecekler var.

Beach’te ayrıca tekneler için sınırlı sayıda teknenin park edebileceği iskele de mevcut.

Ayrıca; tesisin kendisine ait deniz kullanım alanı ve 1 adet restaurantı bulunmaktadır. 20 yılı aşkın hizmet tecrübemizin garantisinden faydalanmak için, tesise ulaştıktan sonra Nuri’s Beach Plaj bölümünü kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. Koy içinde yer alan diğer kısımda oluşabilecek sıkıntılardan işletmemiz sorumlu değildir.

Limanağzı’na Kaş Merkezden hareket eden ücretli özel teknelerle ulaşabileceğiniz gibi Nuri’s Beach Bungalow’un misafirlerine özel olarak tahsis ettiği tekneleri de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

plaj-1
to-topto-top
WhatsAPP
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?