SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

NURİ'S BEACH BUNGALOW

3000 m2 alanda kurulu, şehirden uzak, doğa ile iç içe, harika bir tatil için....
Nuri’s Beach Bungalow (1)

Limanağzı’nda 3000 m2lik bir alanda kurulu olan Nuri’s Beach Bungalow, merkezden tekneler ile sadece 15 dakikada ulaşabileceğiniz çok özel bir konumda, 20 yılı aşkın bir süredir siz değerli misafirlerini ağırlıyor.

Bungalowların tamamında konforunuz için gereken tüm donanım bulunuyor. Birden fazla sayıda bulunan bu tip konaklama birimleri arasında bazı manzara açıları ve yerleşim planları dışında ekipman ve büyüklük olarak hiçbir far yoktur.

Tesiste konaklayan tüm misafirler için sabah kahvaltısı birim fiyatlara dahil, web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilir, uygun fiyat garantisi ile yerinizi ayırtabilir, benzersiz bir tatil için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Saygılarımızla…

Nuri’s Beach Bungalow’da altı ayrı tipte olan ama bazı dekoratif farklar barındıran 30 adet bungalow var. Örneğin iki aynı tipteki bungalowun, yatak örtüleri, aplikleri gibi eşyaları farklı olabilir ama büyüklüğü, kapasitesi gibi temel özellikleri aynıdır. Bu nedenle aynı tip olarak değerlendirilmiştir. Konu hakkında bilgi için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Ayrıca; tesisin kendisine ait deniz kullanım alanı ve 1 adet restaurantı bulunmaktadır. 20 yılı aşkın hizmet tecrübemizin garantisinden faydalanmak için, tesise ulaştıktan sonra Nuri’s Beach Plaj bölümünü kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. Koy içinde yer alan diğer kısımda oluşabilecek sıkıntılardan işletmemiz sorumlu değildir.

Limanağzı’na Kaş Merkezden hareket eden ücretli özel teknelerle ulaşabileceğiniz gibi Nuri’s Beach Bungalow’un misafirlerine özel olarak tahsis ettiği tekneleri de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

2022 Ağustos ayı itibari ile plaj için minimum günlük harcama limiti …….. TL. Güncel fiyatlar ve diğer tüm son gelişmeler için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

limanagzi-800-800

to-topto-top
WhatsAPP
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?